PRAMOGAMA atkeliauja į ADVENTUR 2020 parodą!

Turime ypatingą staigmeną!

Šį savaitgalį, sausio 24-26 dienomis vyksiančioje parodoje “Adventur 2020” įrengėme PRAMOGAMA vaikų žaidimų erdvę! Čia galėsite išbandyti žaislus, o vyksiančiose NERF, BEYBLADE ir LANKINIO varžybose laimėti šaunius prizus!

Svarbu!

Kada? Kur?

Kada: 2019 sausio 24-26 dienomis.

Kur: Litexpo parodų centre, parodoje “Adventur 2020", 4 salės foje 

Atvyk, papramogauti, būk geriausias ir laimėk šaunių prizų!

Pramogama vaikų erdvė veiks visos parodos metu!

2019 sausio 24 d. (šeštadieni) ir 26 d. (sekmadienį),

nuo 13 iki 15 val.

 VYKS NERF, BEYBLADE IR LANKINIO VARŽYBOS 

Pamėk mus ir sek naujienas mūsų FB paskyrose

LANKINIS yra aktyvus, kupinas naujų emocijų ir vienijantis komandinis žaidimas. Tai bus Jūsų organizuojamos šventės, susitikimo, staigmenos ar paprastos darbo dienos uždarymo geriausias atsiminimas, kurį tikrai norėsis pakartoti!

Jau išbandyk ir Linksmuolyje! Kovos suktukai BEYBLADE grįžta su trenksmu! Nuo šiol jie dar tvirtesni, spalvingesni ir dar ilgiau sukasi kovos arenoje! Visus vaikus pradžiuginsiančios kovos tikriems BEYBLADE entuziastams. Nuo šiol kiekvienas gali susikurti ir naudoti ne tik gražiausiai atrodantį, tačiau ir patį galingiausią bei patikimiausią BEYBLADE.

NERFzona – nauja erdvė Vilniuje, kur galima pašėlti su NERF ginklais, NERF kartingais ir saugiais minkštais šoviniais. NERF mūšiai – smagi naujovė, ieškantiems aktyvios pramogos gimtadieniui ar kitai šventei. Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažasvydis), mat NERF šoviniai pagaminti iš minkšto porolono.

Įspūdžiai iš praėjusių renginių

TOP