Banketai

Laisvalaikio centras „Pramogama“ – Unikali erdvė Jūsų šventei Vilniuje!

Tai erdvė švenčiantiems žmonėms, įsikūrusi netoli Vilniaus televizijos bokšto. Čia jūsų renginys taps unikalus, iškilmingas, paliekantis ilgam geras emocijas ir prisiminimus. Išskirtinai suplanuotos erdvės leis džiaugtis švente kiekvienam nuo mažiausių šventės dalyvių iki vyriausių.

Ši vieta ir didelės erdvės tiks tiek jūsų privatiems renginiams: vestuvėms, jubiliejams ar krikštynoms, tiek ir įmonių vakarams, iškilmingiems renginiams.

„Pramogamos“ erdvėse rasite salę, visą reikalingą virtuvės įrangą, su jaukiu baru ir erdviais balkonais, jaukiam pasibuvimui, bei išskirtinę atskirą salę (pilnai įrengtą vaikų kambarį su laipynėmis, karusele ir kt.) mažiesiems svečiams, kuriems didelėse šventėse bus užtikrinta smagi veikla bei užimtumas.

Jūsų patogumui yra įrengtas balkonas, baras, virtuvė su visa reikalinga įranga, profesionali oro kondicionavimo sistema.

Pas mus organizuojamos šventės nuo gala iškilmingos vakarienės iki furšetinio tipo padengtų stalų su visu reikalingu apšvietimu ir garso aparatūra.

Švęskite savo išskirtines šventes „Pramogamos“ erdvėse. Tegul jūsų svarbių progų prisiminimai lieka patys gražiausi!

Gaukite geriausia pasiūlymą jums!

Unikalus šventės pasiūlymas atitinkantis jūsų poreikius

Įmonių vakarėliams

„Pramogamos“ erdvės – puiki vieta jūsų privatiems įmonių vakarėliams. Patogi vieta šalia Televizijos bokšto, didelės nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. Salėje telpa nuo 40 iki 100 svečių, galite organizuoti tiek furšetus, tiek gala iškilmingas vakarienes. Tegul visi jūsų kolegos smagiai švenčia ypatingas įmonių progas iki paryčių.

Vestuvėms

Dviejų širdžių meilės šventei išskirtinės Pramogamos erdvės, suteiks puikią progą pasireikšti jūsų fantazijai ir papuošti jas unikaliai, taip kaip Jūs svajojate. Nustebinsite Jūsų svečius bei ilgam prisiminsite ypatingą gyvenimo šventę. Šėlkite ir linksminkitės iki ryto!

Krikštynoms

Pramogamoje suorganizuota jauki ir miela krikštynų šventė bus ypatinga. Joje smagiai švęst galės tiek suaugę, tiek mažųjų gausus būrys, nes jiems šalia yra įrengta smagių žaidimų erdvė. Tegul būna laimingos šioje šventėje kelios kartos :)

Jubiliejams

Ir nesvarbu kiek metų suėjo, ir nesvarbu kokį gausų būrį svečių esate pakvietę. Pramogamoje švęsti šventes bus gera kiekvienam. Čia daug erdvės ir gala iškilmingai vakarienei ir furšetiniam stalui bei puiki šokių aikštelė, jaukus kavos baras, ir erdvė pašnekesiams su užkandėle, bei atskiras, pilnai įrengtas žaidimų kambarys vaikams.

TOP