Komandinis
žaidimas Lankinis

LANKINIS yra aktyvus, kupinas naujų emocijų ir vienijantis komandinis žaidimas. Tai bus Jūsų organizuojamos šventės, susitikimo, staigmenos ar paprastos darbo dienos uždarymo geriausias atsiminimas, kurį tikrai norėsis pakartoti!

Kodėl verta išbandyti lankinį

Komandinis bendradarbiavimas

Lankinio žaidimas reikalauja komandinio darbo ir susidirbimo, norint nugalėti varžovų komandą. Tad suburkite savo draugus, gimines arba kolegas ir įrodykite, kad jūsų komanda stipriausia!

Puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems

Lankinis nereikalauja specialaus pasirengimo ir yra greit įsisavinimas žaidimas, tad tiks tiek vaikų šventėms, tiek įmonės renginiams ar bernvakariams/mergvakariams.

Galima mėgautis bet kur

Lankinį galima žaisti tiek mūsų arenose Vilniuje ar Kaune, tiek užsisakant jį į jūsų pasirinktą vietą gamtoje. Įrangos paruošimu pasirūpins patyręs instruktorius, tad jums teliks tik žaisti!

Visiškai saugu

Lankinyje naudojamos specialius paminkštinimus turinčios 100% saugios strėlės, tai leidžia žaidėjams mėgautis šiuo veiksmu ir adrenalino šuoliu, nesijaudinant dėl sužalojimų.

Komandinis
žaidimas

LANKINIS yra aktyvus komandinis žaidimas, kuris paliks tik geriausius įspūdžius! Žaidėjai turės galimybę pasitreniruoti, pašaudyti į taikius ir išbandyti savo taiklumą komandiniuose žaidimuose. Jis yra puikus pasirinkimas paminėti įvairias progas ir tinka žaidėjams nuo 9 metų.

Gimtadieniams
Bernvakariams ir mergvakariams
Įmonių renginiams
Stovykloms

Lankinis
Jūsų šventėje

Jei rengiate įmonės vakarėlį ar norite įdomios ir aktyvios pramogos viešojoje šventėje, LANKINIO komanda atvyks su visa įranga į Jūsų pasirinktą vietovę. Ne tik atvešime mūšiui su lankais reikalingus lankus, strėles, apsaugas, taikinukus ir bunkerius, bet ir apmokysime taisyklingai šaudyti iš lanko ir prižiūrėsime visą žaidimo eigą. Pagal Jūsų pageidavimus sumodeliuosime labiausiai Jums tinkantį žaidimo stilių. 

Visa informacija telefonu

+370 660 06999

Maistas jūsų 

šventei

Tikriausiai sunku įsivaizduoti šventę be gero maisto. Pramogamoje mes tai suprantame, todėl esame paruošę išskirtinius meniu, kuriuose maistą išsirinks tiek suaugę, tiek išrankiausi mažieji. Leiskite šventės užkandžiais pasirūpinti mums, kad jūs galėtumėte pilnai mėgautis savo švente. PRIIMAMI TIK IŠANKSTINIAI UŽSAKYMAI!

Lankinis_maistas

Pramogų kainos

Lankinio arenoje I-IV

8€/val

  • 2 val. 13 €
  • 3 val. 18 €
  •  

Lankinio arenoje V-VII

10€/val

  • 2 val. 16 €
  • 3 val. 22 €
  •  

Išvykoje

100€/val

  • 2 val. 130 €
  • 3 val. 150 €
  •  

Žaidimams išvykoje taikomas kainos dalyviui + valandinis išvykos mokestis, ir transporto mokestis – 0,3 €/Km.

Akimirkos iš lankinio renginių