Aktyvi ir saugi pramoga Nerf Zone

 

Erdvė Vilniuje, kurioje galima pašėlti su NERF ginklais, NERF kartingais ir saugiais minkštais šoviniais. NERF mūšiai – smagi naujovė ieškantiems aktyvios pramogos gimtadieniui ar kitai šventei. Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažasvydis), mat NERF šoviniai pagaminti iš minkšto porolono.

 

Kodėl NERF zona?

Išskirtinė erdvė ir pramoga

NERF zonos erdvė išskirtinai pritaikyta patogiam žaidimui ir žaidimo stebėjimui, nes virš visos žaidimo erdvės yra įrengtas specialiai šventei pritaikytas didelis balkonas , iš kurio patogu tiek stebėti žaidimą, tiek ir švęsti.

Viskas puikiai šventei vienoje vietoje!

Nerf zona yra įsikūrusi „Pramogama“ laisvalaikio centre, kuriame veikia kavinė. Čia galėsite užsisakyti viską, ko gali prireikti Jūsų smagiai šventei – nuo valgių, gėrimų ir užkandžių iki tortų ar kitų saldumynų. Priimami tik išankstiniai užsakymai.

Saugu ir smagu

Saugesnė alternatyva kariniams žaidimams, nes Nerf šoviniai yra pagaminti iš minkšto porolono, todėl žaidimo metu neužsigaus net pats mažiausias žaidėjas. Visą renginį veda patyręs INSTRUKTORIUS, užimantis vaikus įvairiais žaidimais!

Tinka iki 35 žmonių grupei

NERF zona pritaikyta renginiams tiek mažoms grupėms, tiek grupėms iki 35 dalyvių. Turime didelį NERF ginklų pasirinkimą. NERF kartingus ir pripučiamus bunkerius. Taip pat pasirūpinsime, kad visi dalyviai turėtų užtektinai šovinių viso žaidimo metu!

Aktyvi ir saugi pramoga 

NERF zonoje vaikai turės galimybę išsilakstyti ir pajusti tikro adrenalino skonį! Kol vaikai smagiai leis laiką žaidimo zonoje, tėveliai galės ramiai pailsėti poilsio zonoje, kur galima pasimėgauti maistu ir gėrimais, o Pramogamos kolektyvas pasirūpins, jog jiems nieko netrūktų. Nerf zona puikiai tinka įvairioms progoms. 

Savaitgalio šeimos pramogoms
Vaikų šventėms
Gimtadieniams
Vaikų stovykloms
Visa informacija telefonu

+370 660 06999

Maistas jūsų 

šventei

Tikriausiai sunku įsivaizduoti šventę be gero maisto. Pramogamoje mes tai suprantame, todėl esame paruošę išskirtinius meniu, kuriuose maistą išsirinks tiek suaugę, tiek išrankiausi mažieji. Leiskite šventės užkandžiais pasirūpinti mums, kad galėtumėte pilnai mėgautis savo švente. PRIIMAMI TIK IŠANKSTINIAI UŽSAKYMAI!

Nerf_maistas

Pramogų kainos​

I-IV 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

149 €
V-VII 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN. PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

 169 €
I-IV PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju + 29 eur (viso 59 eur)

 30 €
V-VII PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju +29 Eur (79 Eur)

 50 €
VIETOJE GAMINAMAS MAISTAS ŠVENTEI

Vaikų mėgstami rinkiniai nuo

 75 €
DIDESNĖS ŠVENTĖS

Kiekvienam virš 12 žaidėjų

 9 €

DOVANA JUMS! Jeigu savo gimtadienį švęsite „NerfZona“ arenoje jau dabar galite atsisiųsti nuotaikingą kvietimą šventės dalyviams, kurį galėsite lengvai koreguoti pagal savo poreikius!

Nuotraukų galerija