Aktyvi ir saugi pramoga Nerf Zone

 

Erdvė Vilniuje, kurioje galima pašėlti su NERF ginklais, NERF kartingais ir saugiais minkštais šoviniais. NERF mūšiai – smagi naujovė ieškantiems aktyvios pramogos gimtadieniui ir kitai šventei. Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažąsvydis), mat NERF šoviniai pagaminti iš minkšto porolono.

 

Kodėl NERF zona?

Išskirtinė erdvė ir pramoga

NERFzonos erdvė išskirtinai pritaikyta patogiam žaidimui ir žaidimo stebėjimui – virš visos erdvios, daugiau nei 200 m2 salės įrengtas balkonas, iš kurio patogu tiek stebėti žaidimą, tiek ir švęsti. Balkonas su stalais ir kėdėmis pritaikytas smagiems gimtadieniams.

Viskas puikiai šventei vienoje vietoje!

Nerfzona yra įsikūrusi „Pramogama“ laisvalaikio centre, kuriame veikia kavinė. Čia galėsite užsisakyti viską, ko gali prireikti Jūsų smagiai šventei – nuo valgių, gėrimų ir užkandžių iki tortų ar kitų saldumynų. Priimami tik išankstiniai užsakymai.

Saugu ir smagu

Saugesnė alternatyva kariniams žaidimams, nes Nerf šoviniai yra pagaminti iš minkšto porolono, todėl žaidimo metu neužgaus net pats mažiausias. Visą renginį veda patyręs INSTRUKTORIUS, užimantis vaikus įvairiais žaidimais!

Tinka iki 30 žmonių grupei

NERF zona pritaikyti renginiams tiek mažoms grupėms, tiek grupėms iki 35 dalyvių. Turime didelį NERF ginklų pasirinkimą. NERF kartingus ir pripučiamus bunkerius.

NERF nuoma
Tavo šventei

Esame oficialūs Nerf atstovai , todėl visa mūsų įranga originali ir saugi. Plati ginklų įvairovė, naujausi modeliai, kuriuos galite išbandyti apsilankius NERFzonoje!.

Visa informacija telefonu

+370 660 06999

Pramogų kainos​

I-IV 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

149 €
V-VII 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN. PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

 169 €
I-IV PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju + 29 eur (viso 59 eur)

 30 €
V-VII PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju +29 Eur (79 Eur)

 50 €
VIETOJE GAMINAMAS MAISTAS ŠVENTEI

Vaikų mėgstami rinkiniai nuo

 75 €
DIDESNĖS ŠVENTĖS

Kiekvienam virš 12 žaidėjų

 9 €

DOVANA JUMS! Jeigu savo gimtadienį švęsite „NerfZona“ arenoje jau dabar galite atsisiųsti nuotaikingą kvietimą šventės dalyviams, kurį galėsite lengvai koreguoti pagal savo poreikius!

Nuotraukų galerija