Žaidimų kambarys Linksmuolis

 

Žaidimų kambarys „Linksmuolis“ – tai jauki erdvė vaikams ir suaugusiems Lazdynuose, puikiai pritaikyta gimtadieniams, ar kitoms privačioms šventėms. 

Patogiai suplanuota virš 100 kv.m aplinka, pripildyta smagiausių atrakcionų ir turinti poilsio erdvę, leis patogiai jaustis tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Linksmuolis – Tai ne tik žaidimų kambarys!

Kavinė

Šalia įsikūrusioje kavinėje galima tiek jaukiai praleisti vakarą, tiek ir triukšmingai atšvęsti šventę – organizuojame banketus ir uždarus vakarus grupėms iki 70 žmonių. Čia rasite ir vaikiškas meniu mažyliams! Kavinė veikia išankstiniais užsakymais.

Pramogos įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems vienoje vietoje

Žaidimų kambarys Linksmuolis priima visus vaikus nuo 2 iki 9, o Lankinio arena visus kitus! Lazdynuose tokio komplekso dar nebuvo.

Erdvė šventėms šalia

Šalia Linksmuolio esančioje kavinėje galite atšvęsti privačias šventes.

Pramogos
įvairaus amžiaus vaikams

Apsvarstę, ko reikia kiekvienam, sutalpinome viską į dvi zonas: didesniesiems (iki 7 metų vaikams) parūpinome kliūčių ruožą, batutą, dvigubą čiuožyklą ir net „Tarzano“ nusileidimą. Mažieji džiaugsis daugybe lavinamųjų žaislų, vandens batutu, kamuoliukų baseinu, sūpynėmis bei karusele.

Šalia veikianti kavinė pradžiugins ir vaikų mėgstamu meniu nuo užkandžių iki desertų bei įvairių gėrimų.Todėl galite būti ramūs, kad šventė pavyks – jei tik pageidausite, pasirūpinsime viskuo: nuo stalo dekoravimo iki animatorių, užimsiančių vaikučius.

Žaidimų kambarys „Linksmuolis” įsikūręs pramogų komplekse „Pramogama” su šalia veikiančia kavine bei daugiafunkcine erdve, kurioje šventes rengia ir vaikai nuo 10 metų, ir suaugę ar įmonės. Todėl visi kartu galime pasiūlyti puikius sprendimus vaikų, suaugusių, šventėms, darželių, mokyklų, ar įmonių renginiams, kuriuose kartu švenčia ir suaugę ir vaikai.

Pramogų kambario kainos

I-IV V-VII
€135/ 3h €155/ 3h
Privati šventė! Privati šventė!
Papildomos 30min + 25 € Papildomos 30min + 25 €
Daugiau nei 10 dalyvių + 30 € Daugiau nei 10 dalyvių + 30 €
Personažo programa + 80 €/val. Personažo programa + 80 €/val.
Picų kepimo pamoka + 75 €/val. Picų kepimo pamoka + 75 €/val.

Nuotraukų galerija