Bernvakariai Pramogamoje

 

Šventės kaltininkas dievina aktyvias, ekstremalias pramogas? „Lankinis“ (ang. Archery Tag) puikus pasirinkimas organizuojant bernvakarį.  Pasirinkite scenarijų, kuris buvo sukurtas specialiai bernvakariui ir mes pažadame nepamirštamą laiką!

Bendra informacija: +370 (660) 08 999

Pramogama – viskuo pasirūpinta

Vieta

Jau žinote bernvakario vietą? Tai yra ekstremali pramoga bernvakariui, kurią galime pristatyti į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą, sodybą gamtoje arba pakviesti bernvakario kolektyvą atvykti į modernią „Lankinis“ areną Vilniuje.

Užkandžiai

Planuojate, kad bernvakario diena bus užimta ir aktyvi? Nesijaudinkite dėl maisto, mes galime pasirūpinti šviežiais ir skaniais užkandžiais prieš arba po „Lankinis“ pramogos mergvakariui!

Dekoravimas

Jums pageidaujant, už papildomą mokestį pasirūpinsime personalizuotais šventės atributais - dekoruota apranga, ar dovanomis.

Fotografavimas

Savo komandoje turime ir nuostabų fotografą, tad galime pasiūlyti įamžinti gražiausias Jūsų šventės ir viso vakarėlio akimirkas!

Bernvakarių galerija

Kaip vyskta žaidimas?

 

Šis žaidimas pritaikytas 6 ar didesnei žmonių grupei. Visi dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Kiekvienas žaidėjas gauna „Lankinis“ žaidimo lankus, strėles ir saugumui užtikrinti privalomas kaukes. Kiekvienas kovos su lankais žaidėjas slepiasi už bunkerių. Žaidimo metu iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Pataikius strėle į priešininką, jis yra pašalinamas ir tokiu būdu yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę.  

Mūsų klientų atsiliepimai

  • Puikiai!!!! Jei tik norisi gražios šventės siūlau šią vietą! Visas komandos darbas be priekaitų! Šypsenos, šiltumas, nuoširdumas- šios vietos privalumas!!! Didelis Ačiū , kad padėjote surengti tokią puikią šventę!!
  • Puiki vieta šventei. Patalpos erdvios, bei tvarkingos. Maistas labai skanus. Didelis AČIŪ už pagalbą ir rūpestį 😉 Viskas ko prašėme buvo išpildyta su kaupu! Sekmės, taip ir toliau!
  • Nuostabi vieta šventėms! Daug vietos, erdvu, jauku!