Renginiai mokykloms ir stovykloms

Planuose numatyta ekskursija vaikams? Praleiskite dieną su klasės draugais, suformuokite komandas ir skatinkite komandinį bendradarbiavimą! Kova mūšio lauke reikalauja energijos ir bendrystės, todėl čia smagiai praleisite laiką, išmoksite veikti kartu, bei laimėti ir pralaimėti. 

Bendra informacija: +370 (660) 08 999

Pramogama – viskuo pasirūpinta

Dirbame su mokyklinio amžiaus vaikais jau daugiau nei 5 metus, todėl žinome kaip juos sudominti, įtraukti ir motyvuoti žaidimui! Savo arenoje galime pasiūlyti tris skirtingas pramogas:

Lankinis

Lankų mūšis yra aktyvi pramoga, kuri leidžia energingiems vaikams išsikrauti ir smagiai praleisti laiką. Dalyviai suskirstomi į komandas, kurių kiekvienas žaidėjas gauna saugius „Lankinis“ žaidimo lankus ir strėles. Prasidėjus kovai prasideda šaudymas panašus į dažasvydį tik visiškai neskausmingas. Profesionalūs vedėjai, garantuoja saugumą ir nepakartojamą nuotykį! Amžius - vaikams nuo 8 metų. Šį žaidimą galime organizuoti ir Jums patogioje vietoje, mokyklos kieme ar gamtoje.

NerfZona

„NerfZona“ žaidimas yra smagus, aktyvus ir visiškai saugus! Ši pramoga puikiai tiks tiems, kurie ieško naujovių, išskirtinės bei aktyvios pramogos Vilniuje su įdomiausiais „Nerf“ ginklais. Dalyviai suskirstomi į komandas, kurių nariai stos į mūšio lauką ginkluoti „Nerf“ ginklais, „Nerf“ kartingais ir minkštais, saugiais šoviniais! Patyręs instruktorius ne tik praves instruktažą, bet ir prižiūrės viso žaidimo eigą. Amžius - vaikams nuo 5 iki12 metų.

Picų gaminimo pamoka

Klasės/darželio grupės susitikimas gali būti išskirtinis! Visus mažuosius kulinarus kviečiame į picos gaminimo vakarėlį, kur vaikai išmoks virtuvės įgūdžių, o nuotaikingas virtuvės šefas, įrodys, kad picos gaminimo procesas gali tapti tikra švente! Klasės draugai, paragavus tikrų itališkų picų, galės smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje „Linksmuolis“. Amžius - vaikams nuo 4 iki 9 metų.

Planuojate mokslo metų pabaigtuves ar išleistuves?

 

Kviečiame švęsti pas mus! Galime pasiūlyti tai ko reikia, kad sukurtumėte neįprastą vaikų šventę  – erdvė talpinanti iki 200 žmonių (nors jaukiai jaučiasi ir mažos grupės), maitinimas, aptarnavimas, dekoracijos, animatoriai, aktyvios „Lankinis“ bei „NerfZona“ programos, picų kepimo pamokos ir visa kita ko gali prireikti spalvingai vaikų šventei!

Susisiekime ir aptarsime Jums labiausiai tinkamą paslaugų paketą +370 (660) 08 999 arba [email protected]!

isleistuves

Nuotraukų galerija