Gimtadieniai Pramogamoje

 

Artėja nuostabus Jūsų jubiliejus ir dar nežinote kur švęsti gimtadienį? Norite nustebinti artimiausius nuostabia švente? „Pramogama“ komanda pasiruošusi sukurti Jums nepamirštamą vakarėlį ir pasirūpinti viskuo nuo salės nuomos, dekoravimo iki maitinimo, aptarnavimo, fotografavimo ir kt. Jums belieka tik pasirinkti tinkamai!

Bendra informacija: +370 (660) 08 999

Pramogama – Unikali erdvė Jūsų šventei

Maitinimas

„Pramogama“ patalpose turime kavinę, kuri pasiruošusi estetiškai bei šventiškai paserviruoti Jūsų stalus. Galime pasiūlyti banketus, furšetus su visada skaniais ir šviežiais patiekalais, užkandžiais, desertais ir tortais.

Aptarnavimas

Poreikiui esant siūlome aptarnavimo paslaugą visos šventės metu. Svečius aptarnaus kvalifikuotas, besišypsantis ir visuomet pasiruošęs padėti aptarnaujantis personalas.

Pramogos

Jei norite nustebinti savo gimtadienio svečius neįprasta patirtimi, mūsų komanda gali pasiūlyti net keletą skirtingų gimtadienio programų variantų.

Dekoravimas

Turime didelę profesionalų komandą, todėl padėsime visais Jums kylančiais klausimais – stalų dekoravimas, lempučių girliandų apšvietimas, balionų kompozicijos, foto sienos, kitos unikalios dekoracijos pagal Jūsų poreikius.

Vieta

Jusų gimtadieniui galime pasiūlyti erdvę pokylių salę, kurioje galite sutalpinti net iki 200 svečių. Salė įsikūrusi pačiame Vilniaus mieste su nuostabiu televizijos bokšto peizažu.

Fotografavimas

Savo komandoje turime ir nuostabų fotografą, tad galime pasiūlyti įamžinti gražiausias Jūsų šventės ir viso vakarėlio akimirkas!

Siūlomos pramogos

 

Mūsų komanda gali pasiūlyti keletą skirtingų gimtadienio programų, jeigu norite nustebinti šventės svečius unikalia patirtimi.

  • „Lankinis“ dalyvius vienijantis komandinis žaidimas. Aktyvus, kupinas naujų emocijų ir užtikrinantis gerai praleistą laiką kartu.
  • Kova su lankais mūšio lauke „NerfZona“
  • Mažuosius šventės dalyvius kviečiame smagiai leisti laiką tame pačiame pastate įsikūrusiame vaikų žaidimų kambaryje „Linksmuolis“.
gimtadieniai-pramogos

Gimtadienių galerija

Mūsų klientų atsiliepimai

  • Puikiai!!!! Jei tik norisi gražios šventės siūlau šią vietą! Visas komandos darbas be priekaitų! Šypsenos, šiltumas, nuoširdumas- šios vietos privalumas!!! Didelis Ačiū , kad padėjote surengti tokią puikią šventę!!
  • Puiki vieta šventei. Patalpos erdvios, bei tvarkingos. Maistas labai skanus. Didelis AČIŪ už pagalbą ir rūpestį 😉 Viskas ko prašėme buvo išpildyta su kaupu! Sekmės, taip ir toliau!
  • Nuostabi vieta šventėms! Daug vietos, erdvu, jauku!