Krikštynos Pramogamoje

 

Krikštynos – ypatinga, labai jautri ir sakrali šeimos šventė, kurią turime tik vienintelę savo gyvenime, todėl norisi, kad viskas vyktų sklandžiai. Kviečiame šios šventės organizavimą patikėti mūsų komandai, nes specialistų turima patirtis leis suorganizuoti svajonių krikštynas be didelių rūpesčių.

 
Bendra informacija: +370 (660) 08 999

Linksmuolis – Tai ne tik žaidimų kambarys!

Maitinimas

„Pramogama“ patalpose turime kavinę, kuri pasiruošusi estetiškai bei šventiškai paserviruoti Jūsų stalus. Galime pasiūlyti banketus, furšetus su visada skaniais ir šviežiais patiekalais, užkandžiais, desertais ir tortais.

Aptarnavimas

Poreikiui esant siūlome aptarnavimo paslaugą visos šventės metu. Svečius aptarnaus kvalifikuotas, besišypsantis ir visuomet pasiruošęs padėti aptarnaujantis personalas.

Dekoravimas

Turime didelę profesionalų komandą, todėl padėsime visais Jums kylančiais klausimais – stalų dekoravimas, lempučių girliandų apšvietimas, balionų kompozicijos, foto sienos, kitos unikalios dekoracijos pagal jūsų poreikius.

Fotografavimas

Savo komandoje turime ir nuostabų fotografą, tad galime pasiūlyti įamžinti gražiausias Jūsų šventės ir viso vakarėlio akimirkas!

Krikštynų galerija

Unikali vieta

 

 Pas mus patogiai jausis tiek vaikai, tiek jų tėveliai. „Pramogama“ patalpose turime įsikūrusį vaikų žaidimų kambarį „Linksmuolis“, kur mažieji šventės dalyviai galės smagiai leisti laiką čiuožyklų, kamuoliukų ir žaidimų pasaulyje. Tuo tarpu visus šventės dalyvius kviečiame suburti į vieną iš siūlomų erdvių:

  • Krikštynoms iki 30 asm. patogiai pritaikyta mūsų žaidimų poilsio zona įsikūrusi visai šalia vaikų žaidimų erdvės. 
  • Krikštynoms iki 200 asm. siūlome mūsų pokylių salę. Mažieji šventės dalyviai žaidimų kambarį „Linksmuolis“ nesunkiai ras šalia pokylių salės.

Mūsų klientų atsiliepimai

  • Puikiai!!!! Jei tik norisi gražios šventės siūlau šią vietą! Visas komandos darbas be priekaitų! Šypsenos, šiltumas, nuoširdumas- šios vietos privalumas!!! Didelis Ačiū , kad padėjote surengti tokią puikią šventę!!
  • Puiki vieta šventei. Patalpos erdvios, bei tvarkingos. Maistas labai skanus. Didelis AČIŪ už pagalbą ir rūpestį 😉 Viskas ko prašėme buvo išpildyta su kaupu! Sekmės, taip ir toliau!
  • Nuostabi vieta šventėms! Daug vietos, erdvu, jauku!