Gimtadienio pramoga Lankinis

 

Norite, kad šis vaikų gimtadienis būtų neįprastas ir su daug adrenalino? Vaikai dievina Robiną Hudą ar filmą Bado Žaidynės? Tuomet nepraleiskite puikios progos išbandyti „Lankinis“ pramogą ir suorganizuoti nepamirštamą mūšį! Vieninteliai Lietuvoje teikiame originalią Archery Tag pramogą, pagal Extreme Archery sporto taisykles!

Kodėl verta švęsti Pramogamoje?

Maistas ir pramogos vienoje vietoje

Tose pačiose Lankinio patalpose pagal išankstinius užsakymus dirba kavinė. Prieš ir po pramogos šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui, bei pratęsti savo šventę su skaniais užkandžiais jaukioje aplinkoje, kur vietoje gaminame ir pateikiame maistą!

Viskuo pasirūpinta

Pasitelkę profesionalius organizatorius, garantuojame jums nepakartojamą gimtadienio nuotykį ir prižadame, kad nei vienas gimtadienio dalyvis nenuobodžiaus. Žaidime gali dalyvauti ir puikiai jaustis visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai, net ir tėvai su vaikais. Mes patarsime kaip taisyklių pagalba išlyginti suaugusiųjų ir vaikų galimybes, o jums reikės kovoti už savo komandą!

Visiškai saugu

Žaidžiant „Lankinis“ žaidimą, iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Taip pat visi žaidėjai yra aprūpinami apsauginiais šalmais ir visą žaidimą prižiūri kvalifikuotas instruktorius.

Kaip vyskta žaidimas?

Vienu metu aikštelėje žaidžia iki 16 dalyvių, žaidimas organizuojamas raundais. Visi dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Kiekvienas žaidėjas gauna „Lankinis“ žaidimo lankus, saugias strėles ir saugumui užtikrinti privalomas kaukes. Kiekvienas kovos su lankais žaidėjas slepiasi už bunkerių. Žaidžiant „Lankinis“ žaidimą, iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Pataikius strėle į priešininką, ar pagavus priešininkų strėlę ore, yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę. Esant daugiau komandų organizuojamas turnyro tipo renginys.

Lankinio kainos

I-IV V-VII
1 val. 30 min. žaidimui „Lankinis“ zonoje + 30 min. papildomo laiko vaišėms/159 € 1 val. 30 min. žaidimui „Lankinis“ zonoje + 30 min. papildomo laiko vaišėms/179 €
Privati šventė! Privati šventė!
Papildomos 30 min. žaidimui + 45 eur. Papildomos 30 min. žaidimui + 55 eur.
Papildomos 30 min. poilsio zonoje + 15 eur. Papildomos 30 min. poilsio zonoje + 25 eur.

Galite būti ramūs, kad šventė pavyks! Jei tik pageidausite, pasirūpinsime viskuo: nuo stalo dekoravimo, tortų, balionų iki animatorių, užimančių vaikučius! Susisiekime ir individualiai aptarsime Jūsų šventės eigą! Kaina taikoma 16 dalyvių. Papildomo žaidėjo kaina darbo dienomis +13 eur., savaitgaliais ir švenčių dienomis +16 eur.

Nuotraukų galerija