Žaidimų kambarys Linksmuolis

 

Įženkite į nuostabų vaikų kambarį „Linksmuolis”, kur išsvajotas vaikų gimtadienis gali tapti realybe! Čia tiek maži, tiek dideli jausis itin patogiai, nes daugiau nei 100 kv.m. erdvėje turime poilsio kampelį,  smagiausius užsiėmimus, įvairius žaidimus ir atrakcijas kiekvienai amžiaus grupei.

 

Linksmuolis – Tai ne tik žaidimų kambarys!

Edukacinis užsiėmimas - picų gaminimo pamoka

Vaikų gimtadienis gali būti išskirtinis! Visus mažuosius kulinarus kviečiame į picos gaminimo vakarėlį, kuriame vaikai išmoks pagrindinių virtuvės įgūdžių, o nuotaikingas virtuvės šefas, įrodys, kad picos gaminimo procesas gali tapti tikra švente! Gimtadienio dalyviai, paragavus tikrų itališkų picų galės toliau smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje. Programos trukmė – 40 min. Rekomenduojama pramoga vaikams nuo 4 iki 9 metų.

Teminiai gimtadieniai

Teminiai gimtadieniai yra puiki idėja, norint suteikti šventei išskirtinumo! Tema gali būti susijusi su vaiko pomėgiais ar mėgstamais veikėjais. Mes padėsime išpildyti net pačią nutrūktgalviškiausią gimtadienio temą savo dekoracijomis ir šventės animatoriais!

Linksmi personažai/animatoriai

Profesionalus animatorius iš personazai.lt užtikrins linksmybes, įtrauks svečius į įvairias veiklas, kurios praturtins gimtadienio atmosferą. Elza, Patruliai, Žaibas Makvynas ir kiti smagūs personažai gali nuspalvinti šventę ir užimti vaikučius visos šventės metu. Jūsų vaikučių laukia: Įvairūs žaidimai ir konkursai; Smagios estafetės ir užduotys; Piešimas ir veidukų spalvinimas; Šokiai ir dainelės. Personažo programa trunka 1 val. Personažus galite prakalbinti lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir net lenkų kalbomis!

Pramogos
įvairaus amžiaus vaikams

Didesnius (iki 7 metų) vaikus kviečiame įveikti kliūčių ruožą, išbandyti nuotaikingus batutus, panirti į burbulų baseiną čiuožiant dviguba čiuožykla ir net patirti tarzano skrydžio adrenaliną leidžiantis „Tarzano” nusileidimu.

Mažieji lankytojai taip pat nenuobodžiaus! Juos kviečiame susipažinti su lavinamaisiais žaislais, mėgautis sūpynėmis ir karusele. Mūsų siūlomos atrakcijos padės lavinti mažųjų motoriką bei socialinius įgūdžius.

Šalia vaikų žaidimų erdvės įrengta poilsio zona, kur Jūs galėsite pailsėti kol mažieji smagiai pramogaus jūsų akiratyje! Žaidimų kambarys Vilniuje „Linksmuolis” žaidimų ir atrakcijų įvairove užtikrins, kad visi vaikai puikiai praleistų laiką .

Pramogų kambario kainos

I-IV V-VII
€135/ 3h €155/ 3h
Privati šventė! Privati šventė!
Papildomos 30min + 25 € Papildomos 30min + 25 €
Daugiau nei 10 dalyvių + 30 € Daugiau nei 10 dalyvių + 30 €
Personažo programa + 80 €/val. Personažo programa + 80 €/val.
Picų kepimo pamoka + 75 €/val. Picų kepimo pamoka + 75 €/val.

Nuotraukų galerija