Mergvakariai Pramogamoje

 

Būsima nuotaka nėra iš tų merginų kurioms patinka rožinės plunksnos ir pasivaikščiojimas mieste? Leiskite savo draugei prieš vestuves pasijusti šiuolaikine amazone ir pasiruošti vedybinio gyvenimo iššūkiams

Bendra informacija: +370 (660) 08 999

Pramogama – viskuo pasirūpinta

Maitinimas

„Pramogama“ patalpose turime kavinę, kuri pasiruošusi estetiškai bei šventiškai paserviruoti Jūsų stalus. Galime pasiūlyti banketus, furšetus su visada skaniais ir šviežiais patiekalais, užkandžiais, desertais ir tortais.

Užkandžiai

Planuojate, kad mergvakario diena bus užimta ir aktyvi? Nesijaudinkite dėl maisto, mes galime pasirūpinti šviežiais ir skaniais užkandžiais prieš arba po „Lankinis“ pramogos mergvakariui!

Dekoravimas

Jums pageidaujant, už papildomą mokestį pasirūpinsime personalizuotais šventės atributais - dekoruota apranga, ar dovanomis.

Fotografavimas

Savo komandoje turime ir nuostabų fotografą, tad galime pasiūlyti įamžinti gražiausias Jūsų šventės ir viso vakarėlio akimirkas!

Kaip vyskta žaidimas?

Šis žaidimas pritaikytas 10 ar didesnei žmonių grupei. Visi dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Kiekvienas žaidėjas gauna „Lankinis“ žaidimo lankus, strėles ir saugumui užtikrinti privalomas kaukes. Kiekvienas kovos su lankais žaidėjas slepiasi už bunkerių. Žaidimo metu iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Pataikius strėle į priešininką, jis yra pašalinamas ir tokiu būdu yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę. 

VISIŠKAI SAUGU! Šaudymas su lankais, kitaip nei dažasvydis, nesukelia jokio skausmo ir nepalieka žymių ant kūno, netepa drabužių, tad nereikės persirenginėti.

Mergvakarių galerija

Mūsų klientų atsiliepimai

  • Puikiai!!!! Jei tik norisi gražios šventės siūlau šią vietą! Visas komandos darbas be priekaitų! Šypsenos, šiltumas, nuoširdumas- šios vietos privalumas!!! Didelis Ačiū , kad padėjote surengti tokią puikią šventę!!
  • Puiki vieta šventei. Patalpos erdvios, bei tvarkingos. Maistas labai skanus. Didelis AČIŪ už pagalbą ir rūpestį 😉 Viskas ko prašėme buvo išpildyta su kaupu! Sekmės, taip ir toliau!
  • Nuostabi vieta šventėms! Daug vietos, erdvu, jauku!