Gimtadienio pramoga NerfZona

 

Tik įžengus į „NerfZona“ areną prasideda nepamirštamas nuotykis kupinas adrenalino bei azarto. „Nerf“ žaidimas ,skirtas 6 – 12 metų vaikams, yra smagus, aktyvus ir svarbiausia – visiškai saugus! Tai saugesnė alternatyva kariniams žaidimams (kaip dažasvydis (paintball), ar šratasvydis (airsoft)) ir visiškai pritaikytas net ir mažiausiems kovotojams. 

Kodėl verta švęsti Pramogamoje?

Maistas ir pramogos vienoje vietoje

Tose pačiose NERF patalpose pagal išankstinius užsakymus dirba kavinė. Prieš ir po pramogos šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius sveikinimams, pokalbiams ir įspūdžių aptarimui, bei pratęsti savo šventę su skaniais užkandžiais jaukioje aplinkoje, kur vietoje gaminame ir pateikiame maistą!

Viskuo pasirūpinta

Pasitelkę profesionalius organizatorius, garantuojame jums nepakartojamą gimtadienio nuotykį ir prižadame, kad nei vienas gimtadienio dalyvis nenuobodžiaus. Žaidime gali dalyvauti ir puikiai jaustis visi skirtingo amžiaus šventės dalyviai, net ir tėvai su vaikais. Mes patarsime kaip taisyklių pagalba išlyginti suaugusiųjų ir vaikų galimybes, o jums reikės kovoti už savo komandą!

Visiškai saugu

Žaidžiant NERF žaidimą yra naudojamos minkštos, specialiai šiai veiklai pritaikytos kulkos iš putplasčio. Dalyviams yra duodami apsauginiai akiniai ir visą žaidimą prižiūri kvalifikuotas instruktorius.

Kaip vyskta žaidimas?

Gimtadienio dalyviai bus suskirstyti į komandas, kurių nariai stos į mūšio lauką ginkluoti „Nerf“ ginklais, „Nerf“ kartingais ir minkštais, saugiais šoviniais! Instruktažą ir visą žaidimą ves patyręs instruktorius, kuris ne tik prižiūrės žaidimo eigą, bet ir užims vaikus įvairiais žaidimais! Ši pramoga puikiai tiks 6 – 12 metų vaikų gimtadieniui, kurie ieško naujovių!

Virš „NerfZona“ arenos įrengtas patogus balkonas, iš kur galėsite matyti visą mūšio lauką! Prieš ir po gimtadienio pramogos vaikams šioje zonoje galėsite suburti šventės svečius bendroms vaišėms,

apskritimai-stovykla

Pramogų kainos​

I-IV 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

149 €
V-VII 1 VAL. 30 MIN. ŽAIDIMUI +30 MIN. PAPILDOMO LAIKO

Nerf gimtadienio renginys

 169 €
I-IV PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju + 29 eur (viso 59 eur)

 30 €
V-VII PAPILDOMA VALANDA SALĖJE

Su vedėju +29 Eur (79 Eur)

 50 €
VIETOJE GAMINAMAS MAISTAS ŠVENTEI

Vaikų mėgstami rinkiniai nuo

 75 €
DIDESNĖS ŠVENTĖS

Kiekvienam virš 12 žaidėjų

 9 €

DOVANA JUMS! Jeigu savo gimtadienį švęsite „NerfZona“ arenoje jau dabar galite atsisiųsti nuotaikingą kvietimą šventės dalyviams, kurį galėsite lengvai koreguoti pagal savo poreikius!

Nuotraukų galerija