Nerf stovykla

Kviečiame visus Nerf mylėtojus  į vasaros stovyklą! Jūsų laukia Nerf užsiėmimai su instruktoriais, lankinio turnyrai, picų kepimas ir daugybė kitų smagių veiklų. Mūsų pramogų zona užima net 600 kv.m. plotą, tad kuo užsiimti čia ras kiekvienas.

Apie stovyklą

  • Trukmė: 5 dienos
  • Data: 2024 birželio 24-28
  • Atvykimas: nuo 8:00 val.
  • Išvykimas: iki 18:00 val.
  • Į kainą įskaičiuoti užkandžiai ir pietūs restorane „Ramo Dūmas”.
  • Kaina vaikui: 229 Eur už 5 dienas
Rezervuojant iki gegužės 1 dienos taikoma 30 eur. nuolaida!

Kodėl verta dalyvauti?

Saugu ir smagu

Saugesnė alternatyva kitiems kariniams žaidimams, nes Nerf šoviniai yra pagaminti iš minkšto porolono, todėl žaidimo metu neužgaus net pats mažiausias. Visą renginį veda patyręs INSTRUKTORIUS, užimantis vaikus įvairiais žaidimais.

Viskuo pasirūpinta

Stovyklautojų laukiame nuo 8:00 valandos ryto, pasirūpiname kokybiškais užkandžiais dienos mietu ir pietumis restorane "Ramo Dūmas", o užsiėmimai baigiasi 18:00, tad vaikais bus pasirūpinta visą dieną.

Išskirtinė erdvė ir pramoga

NERFzonos erdvė išskirtinai pritaikyta patogiam žaidimui ir žaidimo stebėjimui. Daugiau kaip 200 kvadratinių metrų salė su specialiomis, tam pagamintomis minkštomis kliūtimis leis saugiau mėgautis pramoga bet kokiu oru.

Profesionalų komanda

Esame oficialūs NERF atstovai, naudojame tik kokybišką ir originalią įrangą, įvairius renginius ir užsiėmimus su vaikais organizuojame jau daugiau nei 8 metus, tad turime sukaupę didelę patirtį, kad jūs galėtumėte jaustis saugiai, o vaikai gerai praleistų laiką.

Nuotraukų galerija

Nori pajausti NERF zonos atmosferą? Pamatyk kaip atrodo NERF renginiai

Susidomėjai? Užsiregistruok į NERF 5 dienų stovyklą
Play Video