Salės nuoma
Jūsų renginiui ar šventei

 

Pramogų komplekse turime puikias erdves Jūsų šventei, kuriose galime sutalpinti net iki 200 asm., tačiau jaukiai ir patogiai gali jaustis ir mažos šventės! Susisiekime ir atrasime Jums labiausiai tinkamą variantą

+370 (660) 08 999  arba  [email protected]

Pramogama – viskuo pasirūpinta

Aptarnavimas

Poreikiui esant siūlome aptarnavimo paslaugą visos šventės metu. Svečius aptarnaus kvalifikuotas, besišypsantis ir visuomet pasiruošęs padėti aptarnaujantis personalas.

Maitinimas

„Pramogama“ patalpose turime kavinę, kuri pasiruošusi estetiškai bei šventiškai paserviruoti Jūsų stalus. Galime pasiūlyti banketus, furšetus su visada skaniais ir šviežiais patiekalais, užkandžiais, desertais ir tortais.

Dekoravimas

Jums pageidaujant, už papildomą mokestį pasirūpinsime personalizuotais šventės atributais - dekoruota apranga, ar dovanomis.

Fotografavimas

Savo komandoje turime ir nuostabų fotografą, tad galime pasiūlyti įamžinti gražiausias Jūsų šventės ir viso vakarėlio akimirkas!

Salės nuomos kainos

Pokylių salė nuoma Vilniuje Švenčių erdvė žaidimų kambaryje „Linksmuolis“
Savo patalpose turime didelę pokylių salę, kuri gali būti pritaikyta įvairiausioms šventėms, gimtadieniams, vestuvėms, įmonių vakarėliams ir kt.! Salėje patogiai galime sutalpinti net iki 200 svečių Mažųjų šventėms turime pritaikytą mūsų žaidimų poilsio zoną, kuri yra įsikūrusi žaidimų erdvėje „Linksmuolis“. Čia patogiai galime sutalpinti iki 30 asm
Nuo 20 Eur /asm Kaina nuo 135 Eur /10 dalyvių
Minimum 40 asmenų Iki 30 asmenų
Salėje stalai, kėdės, projektorius, staltiesės, žvakidės, balionai, šventinis apšvietimas. Žaidimų kambario poilsio zonoje įrengti stalai, kavos staliukas, mini virtuvėlė, kriauklė, wc kambarys su vystymo stalu

Abi salės įsikūrusios tame pačiame pastate, Vilniaus mieste su nuostabiu televizijos bokšto peizažu. Šalia turime didelę, nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, todėl svečiai galės ne tik patogiai atvykti į šventės vietą, bet ir nesirūpinti dėl automobilio parkavimo.

Renginių galerija